| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Evet |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Ses yalıtımı | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Evet |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Malzeme | Poliüretan |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| yanmaz | Evet |
|---|---|
| Genişlik | 1000MM |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
| Su geçirmez | Evet |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Evet |
| Su geçirmez | Evet |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| waterproof | Yes |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Surface Treatment | Customizable |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Dayanıklılık | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Genişliği | 1000 mm |
| Yapı | Sandviç |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
|---|---|
| Anti korozyon | - Evet. |
| yanmaz | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Genişliği | 50-1130 mm |
| Fire Rating | B1/B2 |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| waterproof | Yes |
| Structure | Sandwich |
| Length | Customizable |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Nem Dayanımı | Evet |
| ısı yalıtımı | Evet |