| Yüzey bitirme | Ön boyalı veya SS veya Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Teslimat süresi | B sınıfı |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11,8 m'den daha az |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
| Panel etkin genişliği | 1000mm/950mm |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
|---|---|
| Panel etkin genişliği | 1000mm/950mm |
| Panel genişliği | Tipik olarak 1000 mm |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11,8 m'den daha az |
| Kaplama malzemesi | Galvanizli çelik veya alüminyum |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
|---|---|
| Çekirdek malzemesi | Poliizosiyanürat (PIR) köpük |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11,8 m'den daha az |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
| Dayanıklılık | Korozyona Dayanıklı ve Uzun Hizmet Ömrü |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
|---|---|
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11,8 m'den daha az |
| Dayanıklılık | Korozyona Dayanıklı ve Uzun Hizmet Ömrü |
| Isı iletkenliği | ≤0,02W/m·K |
| Panel genişliği | Tipik olarak 1000 mm |
| Yüzey bitirme | Ön boyalı veya SS veya Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Panel etkin genişliği | 1000mm/950mm |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11,8 m'den daha az |
| Panel Genişliği | Tipik olarak 1000 mm |
| Çekirdek malzemesi | Poliizosiyanürat (PIR) köpük |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Panel etkin genişliği | OEM / DOM |
|---|---|
| Isı iletkenliği | ≤0,02W/m·K |
| Uygulamalar | Endüstriyel Yapılar, Depolar, Soğuk Hava Depoları, Ticari Çatılar |
| Teslimat süresi | B1 Sınıfı (İngiltere) |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11960 Metreye Kadar |
| Uygulamalar | Endüstriyel Yapılar, Depolar, Soğuk Hava Depoları, Ticari Çatılar |
|---|---|
| Dayanıklılık | Korozyona Dayanıklı, Uzun Hizmet Ömrü |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
| Çevresel Etki | Geri Dönüştürülebilir, Düşük VOC Emisyonları |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11960 Metreye Kadar |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11960 Metreye Kadar |
|---|---|
| Ürün adı | PIR çatı panelleri |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
| Panel etkin genişliği | OEM / DOM |
| Çekirdek malzemesi | Poliizosiyanürat (PIR) köpük |