| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Evet |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Ses yalıtımı | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Evet |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Malzeme | Poliüretan |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Nem Dayanımı | Evet |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Ses yalıtımı | Evet |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Genişlik | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Nem direnci | Evet |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Evet |
| Su geçirmez | Evet |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| Yüz malzeme | Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Paletlerle kaplı film, tutturmalı veya sabitlemesiz bant |
| Teslim süresi | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 5000m/gün |
| Çekirdek malzemesi | PUR/PIR |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Paletlerde film kaplı paneller, altta EPS, bantlı veya bantsız, köşeyi kağıt/çelik korur. |
| Teslim süresi | 5-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000M/GÜN |