| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| Genişlik | 930-1130 mm |
|---|---|
| Isı yalıtımı | Evet |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Su geçirmez | Evet |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| İsim | Temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| İsim | Temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| İsim | 980/1180 mm genişlikte temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |