| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| yanmaz | Evet |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
| Su geçirmez | Evet |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
| yanmaz | Evet |
| yanmaz | Evet |
|---|---|
| Genişlik | 1000MM |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
| Su geçirmez | Evet |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| Malzeme | Boyalı sac/Al-Zn |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Paletlerle kaplı film, tutturmalı veya sabitlemesiz bant |
| Teslim süresi | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000M/GÜN |
| İsim | Taş yünü temiz rom panelleri |
|---|---|
| Malzeme | Taş Yünü |
| Kalınlık | Çekirdek 50-150mm |
| Teslimat | 5-15 gün |
| ödemeler | % 30 T/T peşin, bakiye teslimattan önce. |
| İsim | Taş yünü sandviç paneller |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Çekirdek | Kaya yünü |
| Tip | Çatı/duvar sistemi |
| Yanmaz | B Sınıfı |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| Genişliği | 1000MM |
| yanmaz | - Evet. |