| Malzeme | GI/SS/Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Paletlerle kaplı film, tutturmalı veya sabitlemesiz bant |
| Teslim süresi | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 5000m/gün |
| Profil Türü | Trapez / Nervürlü |
|---|---|
| Ürün adı | Dalgalanmış metal zemin |
| Malzeme | Galvanizli çelik |
| Başvuru | Döşeme, Çatı Kaplama, Kompozit Döşeme |
| Uzunluk | 6000 mm'ye Kadar Özelleştirilebilir |
| Sona ermek | Galvanizli / Boyalı / Düz |
|---|---|
| Kaplama | Çinko Kaplama (G60 - G275) |
| Malzeme | Galvanizli çelik |
| Uzunluk | 6000 mm'ye Kadar Özelleştirilebilir |
| Kurulum Yöntemi | Mekanik Bağlantı / Kaynak |
| Yangına Dayanıklılık | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
|---|---|
| Genişlik | 600mm - 1200mm |
| Uyum Standartları | ASTM, EN, JIS |
| Ürün adı | Dalgalanmış metal zemin |
| Yük Kapasitesi | 500 kg/m²'ye kadar |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Ürün adı | Dalgalanmış metal zemin |
| Profil Türü | Trapez / Nervürlü |
| Kalınlık | 0,7 mm - 1,5 mm |
| Kurulum Yöntemi | Mekanik Bağlantı / Kaynak |
| Sona ermek | Galvanizli / Boyalı / Düz |
|---|---|
| Malzeme | Galvanizli çelik |
| Uyum Standartları | ASTM, EN, JIS |
| Başvuru | Döşeme, Çatı Kaplama, Kompozit Döşeme |
| Ürün adı | Dalgalanmış metal zemin |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Marka adı | Shandong Changyuan |