| Dayanıklılık | Korozyona Dayanıklı, Uzun Hizmet Ömrü |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Dil ve Oluk / Geçmeli Kilit Sistemi |
| ağırlık | Hafif, Yaklaşık. Kalınlığa Bağlı Olarak 8-12 Kg/m² |
| Kaplama Malzemesi | Galvanizli Çelik / Alüminyum / Renkli Kaplamalı Çelik |
| Çekirdek malzemesi | Poliizosiyanürat (PIR) köpük |
| Panel etkin genişliği | OEM / DOM |
|---|---|
| Isı iletkenliği | ≤0,02W/m·K |
| Uygulamalar | Endüstriyel Yapılar, Depolar, Soğuk Hava Depoları, Ticari Çatılar |
| Teslimat süresi | B1 Sınıfı (İngiltere) |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11960 Metreye Kadar |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
|---|---|
| ağırlık | Hafif, Yaklaşık. Kalınlığa Bağlı Olarak 8-12 Kg/m² |
| Ürün adı | PIR çatı panelleri |
| Çekirdek malzemesi | Poliizosiyanürat (PIR) köpük |
| Uygulamalar | Endüstriyel Yapılar, Depolar, Soğuk Hava Depoları, Ticari Çatılar |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11960 Metreye Kadar |
|---|---|
| Ürün adı | PIR çatı panelleri |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
| Panel etkin genişliği | OEM / DOM |
| Çekirdek malzemesi | Poliizosiyanürat (PIR) köpük |
| Uygulamalar | Endüstriyel Yapılar, Depolar, Soğuk Hava Depoları, Ticari Çatılar |
|---|---|
| Dayanıklılık | Korozyona Dayanıklı, Uzun Hizmet Ömrü |
| Panel kalınlığı | Tipik olarak 50mm ila 150mm |
| Çevresel Etki | Geri Dönüştürülebilir, Düşük VOC Emisyonları |
| panel uzunluğu | Özelleştirilebilir, 11960 Metreye Kadar |
| İsim | PU/PIR kompozit sandviç paneller |
|---|---|
| Dış | Boyalı Boya/PPGL veya Al-Mg-Mn metali |
| iç | boyalı sac metali |
| Dışı metal | Çift metal film yüzlü |
| Renk | Gri beyaz, kırmızı, mavi ortak veya talebinizi takip edin |
| İsim | Temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| İsim | Temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| İsim | 980/1180 mm genişlikte temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| İsim | Farklı çekirdekli taş yünü/cam yünü/Al bal peteği/Silikon ile PPGI/SS/Al alaşımlı temizleme odası iç |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |