| İsim | Farklı çekirdekli taş yünü/cam yünü/Al bal peteği/Silikon ile PPGI/SS/Al alaşımlı temizleme odası iç |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| Fireproof derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Dayanıklılık | ≥10 yıl |
| Kurulum Yöntemi | Vidalar/Yapıştırıcı |
| Yanmaz | Evet |
| Kalınlık | 50/75/100mm |
| Fireproof derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Malzeme | Özelleştirilebilir |
| Nem direnci | ≤98% bağıl nem |
| Kalınlık | 50/75/100mm |
| Kurulum Yöntemi | Vidalar/Yapıştırıcı |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| yoğunluk | >45kg/m3 |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Genişliği | 1000 mm |
| Yapı | Sandviç |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Güç | Yüksek |
|---|---|
| yangın_direnci | Yüksek |
| Şekli | değişken |
| Yüzey | preslenmiş |
| Bakım | Düşük |
| Uzunluk | değişken |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Genişliği | değişken |
| Esneklik | Yüksek |
| Maliyet | Düşük |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |