| Panel Type | Roof |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Panel Type | Roof |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| ses geçirmez | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Renk | çeşitli |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Yapı | Sandviç |
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Renk | çeşitli |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
| yanmaz | - Evet. |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| ses geçirmez | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| ses geçirmez | - Evet. |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Hafif | - Evet. |
| Genişliği | 50-1130 mm |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Dayanıklılık | - Evet. |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Yapı | Sandviç |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |