| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
| Uzunluk | çeşitli |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Genişliği | 50-1130 mm |
| yanmaz | - Evet. |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Yaşlanma karşıtı | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| yanmaz | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| ses geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yüzey Tedavisi | Özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
|---|---|
| Uzunluk | çeşitli |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
|---|---|
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Uzunluk | çeşitli |
| Renk | çeşitli |