| Uzunluk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Malzeme | Poliüretan |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
| yanmaz | Evet |
| Durability | Yes |
|---|---|
| Structure | Sandwich |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| anti-aging | Yes |
| Length | Customizable |
|---|---|
| Density | >45kg/m3 |
| Product Name | Cold Storage PU Panel |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Panel Türü | Çatı |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Panel Türü | Çatı |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |