| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Model numarası | 50-200mm |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Structure | Sandwich |
|---|---|
| Waterproof | Yes |
| Surface Treatment | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| Genişliği | 1000 mm |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |