| Kalınlık | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Anti korozyon | - Evet. |
| yanmaz | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Ses yalıtımı | Evet |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| yoğunluk | >45kg/m3 |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Panel Türü | Çatı |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Genişlik | özelleştirilebilir |