| Uzunluk | çeşitli |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Hafif | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
| Genişliği | 1000 mm |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Malzeme | Poliüretan |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Nem Dayanımı | Evet |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Evet |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| BOYUT | Özelleştirilmiş |
| ısı geçirmez | Evet |
| Yüzey | Düz |
| yanmaz | - Evet. |
|---|---|
| Genişliği | 50-1130 mm |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| ses geçirmez | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Malzeme | Sandviç |
|---|---|
| Neme dayanıklı | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| şekli | Panel |
| Kenar | Eğimli |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Kenar | Eğimli |
| Bakım | Düşük |
| Malzeme | Sandviç |
| oluk | Dört Oluk |
| Şekli | Panel |
|---|---|
| Neme dayanıklı | - Evet. |
| Yüzey | Yumuşak |
| ısı geçirmez | - Evet. |
| Kurulum | Kolayca. |