| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Genişliği | 1000 mm |
| Yapı | Sandviç |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| ses geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uzunluk | çeşitli |
| yanmaz | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kenar | Eğimli |
| Kurulum | Sakin ol. |
| ısı geçirmez | - Evet. |
| Boyut | Özel |
| Uzunluk | çeşitli |
|---|---|
| Anti korozyon | - Evet. |
| yanmaz | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Genişliği | 50-1130 mm |
| color | Various |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| soundproof | Yes |
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Fire Rating | B1/B2 |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| waterproof | Yes |
| Structure | Sandwich |
| Length | Customizable |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Genişliği | 50-1130 mm |
| yanmaz | - Evet. |
| Renk | çeşitli |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Hafif | - Evet. |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| yanmaz | - Evet. |