| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
|---|---|
| Uzunluk | çeşitli |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yapı | Sandviç |
|---|---|
| Panel Türü | Çatı |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uzunluk | çeşitli |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dayanıklılık | - Evet. |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Renk | çeşitli |
| ses geçirmez | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Anti korozyon | - Evet. |
| yanmaz | - Evet. |
| Dayanıklılık | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |