| Çelik Türü | 195/235/355 |
|---|---|
| Zn Kaplama Kütlesi | 40-275 gr |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Şekil | C/Z |
| Şekil | C/Z |
|---|---|
| Standart | GB, ASTM, JIS, BS, vb. |
| Renk | Gümüş |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Şekil | C/Z |
|---|---|
| Malzeme | Şerit Çelik |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizli |
| Çelik Türü | 195/235/355 |
| Standart | GB, ASTM, JIS, BS, vb. |
|---|---|
| Zn Kaplama Kütlesi | 40-275 gr |
| Şekil | C/Z |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Şekil | C/Z |
| Malzeme | Şerit Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Ürün adı | Dalgalanmış metal zemin |
| Profil Türü | Trapez / Nervürlü |
| Kalınlık | 0,7 mm - 1,5 mm |
| Fire resistance | Class A |
|---|---|
| Width | 600mm - 1200mm |
| Compliance standards | ASTM, EN, JIS |
| Product name | Corrugated Metal Decking |
| Finish | Galvanized / Painted / Plain |
|---|---|
| Coating | Zinc Coating (G60 - G275) |
| Material | Galvanized Steel |
| Length | Customizable Up To 6000mm |