| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Dayanıklılık | - Evet. |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Genişliği | 1000 mm |
| Yapı | Sandviç |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Model numarası | 50-200mm |