PIR Sandviç panelleri/PUR Sandviç panelleri
| Adı | PIR sandwich panelleri |
| İç metal | PPGI |
| Dış Metal | PPGI/Al alaşımı/SS |
| Çekirdek | PUR/PIR |
| Metal kalınlığı | 0.4*-0.8mm |
| Çekirdek kalınlığı | 40/50/60/70/75/100/150/200 mm |
| Doğum yeri | Çin |
| Yangına dayanıklı | B1 |
| Renk | İsteğinize göre. |
| Tedarik kapasitesi | Günde 10000 m |
| Paket | Standart paket veya özel olarak |
| Teslim süresi | 25 gün |
![]()
![]()
Kullanımı
Soğuk oda depolama için kullanılan PIR/PUR sandviç panelleri, mesela et, sebze, balık, deniz maması, laboratuvarlar, tıbbi depolar, üst düzey mimariler.
Paket
Şeffaf film sandviç panellerin karşısında/beyaz kalın film sandviç panelleri kapladı/panelleri büken film,sonra paletlerde paketi güçlendirmek için kemer.Tüm paket iyi sandviç panellerini korumak için sperately EPS kullanın.
Teslimat
PUR/PIR genellikle büyük projeleri hariç 25 gün içinde teslim edilir. Ve yük ağır olmadığı için 40HQ konteynerinde teslim edilir.