| ısı geçirmez | Evet |
|---|---|
| oluk | Dört Oluk |
| Kurulum | kolay |
| Malzeme | Sandviç |
| yanmaz | Evet |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| oluk | Dört Oluk |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Bakım | Düşük |
| Kalınlığı | özelleştirilebilir |
| yanmaz | - Evet. |
| Malzeme | Sandviç |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Boyut | Özel |
| Kurulum | Kolayca. |
| Kenar | Eğimli |
| ısı geçirmez | Evet |
|---|---|
| Yüzey | Düz |
| dayanıklılık | Yüksek |
| ses geçirmez | Evet |
| Şekil | Panel |
| ses geçirmez | Evet |
|---|---|
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Şekil | Panel |
| Neme dayanıklı | Evet |
| Bakım onarım | Düşük |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
| Genişliği | 1000 mm |
| yanmaz | - Evet. |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| ses geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | özelleştirilebilir |
| Renk | çeşitli renkler |
| Neme dayanıklı | - Evet. |
| yanmaz | - Evet. |