| Kenar | Eğimli |
|---|---|
| şekli | Panel |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | çeşitli renkler |
| Neme dayanıklı | - Evet. |
| Kurulum | Sakin ol. |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Neme dayanıklı | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| şekli | Panel |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Neme dayanıklı | - Evet. |
| Kalınlığı | özelleştirilebilir |
| Bakım | Düşük |
| Yüzey | Yumuşak |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Genişliği | 1000 mm |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Genişliği | 1000 mm |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Dayanıklılık | - Evet. |
| Structure | Sandwich |
|---|---|
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Surface Treatment | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Heat Insulation | Yes |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| yanmaz | - Evet. |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Yapı | Sandviç |
| Panel Türü | Çatı |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Genişliği | 50-1130 mm |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Hafif | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Panel Türü | Çatı |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Genişliği | 1000 mm |
| Yapı | Sandviç |