| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Length | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| ısı yalıtımı | Evet |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Su geçirmez | Evet |
|---|---|
| Genişlik | 1000MM |
| Renk | özelleştirilebilir |
| yanmaz | Evet |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| yanmaz | Evet |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| Genişliği | 1000MM |
| yanmaz | - Evet. |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Genişlik | 1000MM |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
| yanmaz | Evet |
| Su geçirmez | Evet |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Genişliği | 930-1130 mm |