| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Model numarası | 50-200mm |
| Hafif | - Evet. |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
|---|---|
| soundproof | Yes |
| type | Sandwich Wall Panel |
| color | Various |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| Genişliği | 50-1130 mm |
|---|---|
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| ses geçirmez | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |