| İsim | Temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| İsim | 980/1180 mm genişlikte temizlik odası sandviç panelleri |
|---|---|
| Yüz/sırt | Metal/SS/Al alaşımı |
| Çekirdek | Taş yünü/cam yünü/PUR/PIR/bal peteği/so-mg |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Metalin kalınlığı | 0,4-0,8 mm |
| Isı yalıtımı | Evet |
|---|---|
| Hafif | Evet |
| Yaşlanma karşıtı | Evet |
| Korozyon karşıtı | Evet |
| Yanmaz | Evet |
| Kurulum | Kolay |
|---|---|
| Bakım | Düşük |
| ısı geçirmez | Evet |
| Şekil | Paneli |
| Kalınlık | Özelleştirilebilir |
| İsim | Taş yünü sandviç paneller |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Çekirdek | Kaya yünü |
| Tip | Çatı/duvar sistemi |
| Yanmaz | B Sınıfı |