| Length | Customizable |
|---|---|
| Density | >45kg/m3 |
| Product Name | Cold Storage PU Panel |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Evet |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Ses yalıtımı | Evet |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ürün adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Nem Dayanımı | Evet |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | Evet |