| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Model numarası | 50/75/100/150mm |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Model numarası | 50/75/100/150mm |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Model numarası | 50/75/100/150mm |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yüzey Tedavisi | Özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |