| Genişliği | 50-1130 mm |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Hafif | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Genişliği | 930-1130 mm |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Ürün Adı | soğuk hava deposu PU paneli |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |