| Renk | çeşitli |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Genişliği | 50-1130 mm |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
|---|---|
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Renk | çeşitli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| yanmaz | - Evet. |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Anti korozyon | - Evet. |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
| Türü | Sandviç Duvar Paneli |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Anti korozyon | Evet |
| yaşlanma karşıtı | Evet |
| Kalınlık | çeşitli |
| ses geçirmez | Evet |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Fireproof | Yes |
| Shape | Panel |
| Surface | Smooth |
| Groove | Four-Groove |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| dayanıklılık | ≥10 yıl |
|---|---|
| Kalınlık | 50/75/100mm |
| Yükleme metodu | Vidalar/Yapıştırıcı |
| BOYUT | özelleştirilebilir |
| Malzeme | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| yaşlanma karşıtı | - Evet. |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uzunluk | çeşitli |