| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Kenar | Eğimli |
| Bakım | Düşük |
| Malzeme | Sandviç |
| oluk | Dört Oluk |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Genişliği | 1000 mm |
| Yapı | Sandviç |
| Yüzey işlemi | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Kalınlığı | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Dayanıklılık | - Evet. |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan sonra 20-30s gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |