| Kalınlık | Ağırlık |
|---|---|
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Pano Tipi | çatı |
| Su geçirmez | Evet |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlık | Ağırlık |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
|---|---|
| Su geçirmez | Evet |
| Yapı | Sandviç |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | Evet |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| Çekirdek malzemesi | PUR/PIR/Taş yünü/Kombine çekirdek |
|---|---|
| Metal malzeme | SS/PPGI/Al-Mg-Mn/Al-Zn |
| Kalınlık | 50/75/100/120/150/200mm |
| Genişlik | 950mm/1000mm |
| Teslimat süresi | 0,4-0,8 mm |
| Ses Yalıtımı | Evet |
|---|---|
| Ağırlık | Özelleştirilebilir |
| Panel tipi | Çatı |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | Evet |
|---|---|
| Kalınlık | 45/65/95mm |
| Genişlik | 950mm |
| Ağırlık | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | Evet |
|---|---|
| Kalınlık | 45/65/95mm |
| Genişlik | 950mm |
| Ağırlık | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | Evet |
|---|---|
| Kalınlık | 45/65/95mm |
| Genişlik | 950mm |
| Ağırlık | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |