| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | PU/PU+taş yün/PU+ cam yün |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Uzunluk | çeşitli |
| Yüzey | Renkli kaplama kartı/ paslanmaz çelik kartı/ çimento haşere kumaşı |
| Çekirdek | PU+Taş Yünü / PU+cam Yünü |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| yanmaz | Evet |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
| Su geçirmez | Evet |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
| width | 1000mm |
| length | Customizable |
|---|---|
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 1000mm |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
| length | Customizable |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
|---|---|
| Color | Customizable |
| fireproof | Yes |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| length | Customizable |