| Teslim süresi | Depozitonuzu aldıktan 20-30 gün sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c |
| Menşe yeri | Shandong Eyaleti, Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| Genişlik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlık | Ağırlık |
| Ağırlık | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| dayanıklılık | ≥10 yıl |
|---|---|
| Yükleme metodu | Vidalar/Yapıştırıcı |
| Genişlik | 980/1080mm |
| yanmaz | Evet |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| kullanım | Dış Duvar/iç Duvar/çatı |
| yanmaz | Evet |
| Renk | çeşitli renkler |
| Isı yalıtımı | Evet |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | akreditif |
| Yetenek temini | 10000㎡/gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Shandong Changyuan Material · China |
| yanmaz | Evet |
|---|---|
| Yanmaz Değerlendirme | A sınıfı |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 50/75/100mm |
| Genişlik | 980/1080mm |