| yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Kalınlığı | 100/150/200/250mm |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Evet |
| Nem Dayanımı | Evet |
| Yüzey işleme | özelleştirilebilir |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Sound Insulation | Yes |
| Moisture Resistance | Yes |
| Material | Polyurethane |
| Ses yalıtımı | Evet |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Yoğunluk | >45kg/m3 |
| ısı yalıtımı | Evet |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| Kalınlık | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | Evet |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Genişliği | 930-1130 mm |
|---|---|
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
| Yangın derecesi | B1/B2 |
| Su geçirmez | - Evet. |
| yoğunluk | >45kg/m3 |
|---|---|
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| ısı yalıtımı | - Evet. |
| Malzeme | Poliüretan |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Basınç Dayanımı | >200 kpa |
| Uzunluk | özelleştirilebilir |
| Nem Dayanımı | - Evet. |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | özelleştirilebilir |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Ses yalıtımı | - Evet. |
| Nem Dayanımı | - Evet. |